Produktové menu

Kontaktní osoba Martin Jaroš

Martin Jaroš
Telefon: +420 220 981 430 
Mobil: +420 737 288 643 
E-mail: email 

Kontaktujte nás

Ilustrační foto

Jedná se o kombinaci odkalovacího zařízení ARSA, rámu s kruhovým třídičem, rámu mokrého třídění a usazovací nádrže.  Hlavní komponenty jsou:

-membránové čerpadlo

-rozvaděč s pneumatickými komponenty

-elektrický rozvaděč

-soustava ventilů reverzního chodu

-kalové čerpadlo

Tříděný materiál se nasype do vrchní části mokrého třídění, kde je splachován vodou z částečně uzavřeného okruhu. Materiál propadne přes hrubá síta do rozkalovací nádrže kde jsou umístěny sací hlavy, kterými se odsává voda s abrazivem. Směs odsátá z rozkalovací nádrže je tlustostěnnými hadicemi a membránovým čerpadlem dopravována do hydrocyklonu. Zde se oddělí voda a prach od hustšího a těžšího materiálu. Hustší materiál pokračuje na kruhový třídič kde se oddělí použitelné abrazivo od odpadu. Použitelné abrazivo se hromadí v big-baggu a je připraveno k procesu sušení. Odpad tvořený prachem a nepoužitelných frakcí abraziva pokračuje z hydrocyklonu do usazovací nádrže kde se oddělí znovu používaná voda od kalu. Odpad z kruhového třídiče pokračuje do sestavy usazovacích big-baggů a přefiltrovaná voda se přečerpává do usazovací nádrže. Největší část kalu se usazuje ve vrchním big-bagu, po jeho naplnění voda přetéká do spodního big-bagu kde se usadí zbytek kalu a abraziva.
Usazovací nádrž slouží k rychlému a účinnému odběru velkého množství odpadního kalu ze systému. Dále zamezuje zanesení systému kalem a markantně oddaluje odstavení a čištění technologie.
Jedná se o částečně uzavřený okruh s důrazem na co nejmenší spotřebu vody.


Provozní napětí: 400/230V/50Hz
Provozní napětí výstupních obvodů: 24V AC
El. příkon: 2,2kW
Krytí: IP 65
Rozsah provozních teplot: +5°C až +40°C
Rozsah provozního tlaku: 0,4 až 0,6Mpa
Spotřeba vzduchu: 1500l/min